Zwalczanie rybików cukrowych

Rybiki cukrowe zagnieździły się w Twoim domu lub firmie? Skorzystaj z naszej dezynsekcji, by pozbyć się tych owadów szybko i skutecznie. Rybiki często ukrywają się w wilgotnych i ciepłych miejscach, niszcząc książki, tapety, tkaniny i inne przedmioty. Zaburzają komfort i czystość otoczenia, dlatego z ich usuwaniem nie należy zwlekać i najlepiej zlecić je specjalistom.

Profesjonalne zwalczanie rybików składa się z dokładnej inspekcji i precyzyjnej aplikacji insektycydów w miejscach bytowania owadów. Podczas dezynsekcji stosujemy preparaty o wysokim stężeniu substancji biobójczej. W cel umówienia zabiegu zadzwoń!

W ramach naszych usług oferujemy:

  • zwalczanie rybików w kuchni,
  • zwalczanie rybików w łazience, pralni,
  • zwalczanie rybików na poddaszach, w archiwach, bibliotekach i innych miejscach.
zwalczanie-rybikow

Chcesz pozbyć się rybików cukrowych? Zadzwoń i zamów profesjonalny zabieg!

Zapewniamy szybką, skuteczną i bezpieczną dezynsekcję. Oferujemy pomoc klientom prywatnym i firmom.

Cena zwalczania rybików - ile kosztuje dezynsekcja?

Cena zwalczania rybików cukrowych zależy głównie od wybranej metody dezynsekcji. Najbardziej zalecanym przez nas zabiegiem jest żelowanie, które polega na punktowej aplikacji środków biobójczych o wysokim stężeniu insektycydu. Na ostateczną cenę zabiegu wpływa również powierzchnia pomieszczenia, w którym przeprowadzana jest dezynsekcja oraz poziom infestacji.

Aby uzyskać indywidualną wycenę usługi zwalczania rybików cukrowych, zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

Poniżej przedstawiamy orientacyjny cennik naszych usług w zależności od wybranej metody:

ŻELOWANIE

od 150 zł

najlepszy, zazwyczaj jednorazowy zabieg na te owady
metoda chemiczna

ZAMGŁAWIANIE ULV

od 250 zł

zalecana seria 2-3 zabiegów
metoda chemiczna

OPRYSK

od 200 zł

zalecana seria 2-3 zabiegów
metoda chemiczna

WYCENA OD RĘKI! ZADZWOŃ!

Jak wygląda profesjonalna dezynsekcja rybików?

Profesjonalna dezynsekcja rybików cukrowych polega na aplikacji specjalnego preparatu biobójczego w miejscach, gdzie rybiki najczęściej bytują, takich jak szczeliny, pęknięcia, okolice rur wodociągowych i odpływów. Najlepszym i najwygodniejszym zabiegiem zwalczania rybików jest tzw. żelowanie. Jednak bez względu na wybór metody dezynsekcji, należy mieć świadomość, że zwalczanie rybików to proces. Zaczyna się on od dokładnej inspekcji technika, który określa stopień intestacji, a następnie wymaga czasu, aby wszystkie rybiki zetknęły się z rozprowadzonym preparatem i zostały wytępione w wyniku zatrucia. Pełna skuteczność dezynsekcji widoczna jest najczęściej po kilku dniach do dwóch tygodni. Jednak jest to jedynie szacunkowy czas, ponieważ wpływ na efekt mogą mieć też indywidualne czynniki, jak np. nieustanne przechodzenie insektów z zewnątrz.

Dlaczego najlepszą metodą na rybiki jest żelowanie?

  • Skuteczność: Żelowanie pozwala na precyzyjne dotarcie do miejsc, w których rybiki przebywają i rozmnażają się. Specjalistyczny żel przyciąga rybiki, które po spożyciu substancji biobójczej szybko giną.
  • Bezpieczeństwo: Preparaty stosowane w metodzie żelowania są bezpieczne dla ludzi i zwierząt domowych. Aplikacja żelu w strategicznych miejscach minimalizuje ryzyko kontaktu z substancjami chemicznymi.
  • Wygoda: Żelowanie nie wymaga opuszczania pomieszczeń na czas zabiegu, co jest zaletą zarówno w domach, jak firmach, które nie muszą wstrzymywać pracy na czas dezynsekcji. Metoda ta jest również bezwonma i nie pozostawia plam.

Alternatywne metody zwalczania rybików

Alternatywnymi metodami zwalczania rybików są oprysk i zamgławianie, jednak są one stosowane znacznie rzadziej. Zabiegi te wykonuje się głównie wtedy, gdy stan infestacji osiągnął już naprawdę wysoki poziom i wymagane jest zastosowanie bardziej inwazyjnych technik. Ponadto w przypadku oprysku i zamgławiania na rybiki konieczne jest opuszczenie lokalu na czas dezynsekcji oraz średnio na dodatkowe 2 h, a także wywietrzenie i posprzątanie mieszkania po powrocie.

Problem z rybikami? Wykonaj dezynsekcję!

Skontaktuj się z nami!

PKN-PN-EN
dezynsekcja-prusakow-karaluchow-zabieg

FAQ – zwalczanie rybików cukrowych

Profesjonalna dezynsekcja rybików to zabiegi bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Zwalczanie tych owadów odbywa się poprzez wykorzystanie sprawdzonych i certyfikowanych środków biobójczych. Odpowiednio przeszkolony technik potrafi znaleźć źródła bytowania szkodników, a tym samym rozprowadzić trujący preparat w kluczowych miejscach. Dodatkowo po zabiegu specjalista przekazuje pełne informacje dotyczące zachowania środków ostrożności czy sprzątania po dezynsekcji. 

Masz pytania? Chcesz umówić zabieg?

ZADZWOŃ!