ZWALCZANIE PLUSKIEW

Zwalczanie pluskiew może być szybkie i efektywne. Wystarczy skorzystać z pomocy specjalistów, zamiast wydawać pieniądze na kolejne nieskuteczne preparaty. Zabiegi odpluskwiania przeprowadzamy w mieszkaniach, domach jednorodzinnych, hotelach czy innych obiektach. Pluskwy są problemem dość powszechnym. Mogą przejść od sąsiadów lub zostać przyniesione z zewnątrz. Rozmnażają się szybko, więc im wcześniej zostanie wykonane odpluskwianie, tym lepiej. Unikną Państwo nieprzyjemnych pogryzień czy utylizacji mebli.

W ramach naszych usług oferujemy zwalczanie pluskiew 3 metodami:

ikonka-odpluskwiania-termicznego

Wymrażanie Cryonite

w większości przypadków wystarczy 1 zabieg

ikonka-zwalczania-pluskiew

Zamgławianie ULV

do zwalczenia pluskiew potrzeba średnio 2-3 zabiegów

ikonka-zwalczania-pluskwy-domowej

Oprysk

zwalcza pluskwy średnio po 2-3 zabiegach

Zadzwoń i umów zabieg odpluskwiania

Mają Państwo już dość uciążliwych insektów i nie chcą już wydawać pieniędzy na kolejne nieskuteczne preparaty? Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Zaproponujemy dogodny termin zabiegu i doradzimy w wyborze metody odpluskwiania. Z chęcią odpowiemy na wszelkie Państwa pytania. Usługi odpluskwiania świadczymy na terenie całej Polski – w Warszawie, Łodzi, Płocku, Radomiu, Wrocławiu, Krakowie, Szczecinie oraz innych częściach kraju. Działamy szybko, skutecznie i dyskretnie.

Ile kosztuje odpluskwianie? Cennik InsektStop

Cena odpluskwiania mieszkania czy hotelu uzależniona jest od wybranej metody zabiegu. Oferty zaczynają się już od 150 zł w przypadku oprysku i od 200 zł za zamgławianie. Należy jednak pamiętać, że zabiegi powinny być powtarzane średnio 2-3 razy w celu osiągnięcia pożądanego efektu. Jeżeli zależy Państwu na natychmiastowym pozbyciu się szkodników, polecamy ekologiczne wymrażanie pluskiew metodą Cryonite. Cena zwalczania pluskiew tą metodą zaczyna się od 800 zł, jednak w większości przypadków zabieg wystarczy wykonać tylko jeden raz. Jego koszt jest przybliżony do opluskiwania metodami chemicznymi, natomiast skuteczność jest dużo większa. Na zabieg na indywidualnych warunkach udzielana jest gwarancja na okres nawet 6 miesięcy.

Zwalczanie pluskiew w mieszkaniach i domach

Oferujemy zwalczanie pluskiew w mieszkaniach i domach jednorodzinnych. Insekty te są częstym problemem w blokach i kamienicach ze względu na łatwą migrację. Mogą przejść od sąsiadów, np. przez otwarte okna czy poprzez szpary za rurami. Ponieważ często kryją się w szczelinach łóżek czy szaf, należy uważać na używane meble. Przed ich zakupem zalecamy sprawdzić dokładnie wszelkie zakamarki. Jednak czasami nawet największe wysiłki nie są w stanie zapobiec pluskwom w 100%. Można przynieść je po prostu z zewnątrz.

pluskwy-w-bloku
pluskwy-w-domu

W takich sytuacjach nie należy panikować, a działać błyskawicznie i rozsądnie. Odradzamy sięganie po zwykłe spraye czy inne niesprawdzone środki. Mogą one jedynie spowodować „rozejście się” pluskiew po domu. Zalecamy natomiast profesjonalne odpluskwianie. Jedynie specjalista jest w stanie ocenić stan infestacji oraz dobrać odpowiednią metodę dezynsekcji.

Odpluskwianie hoteli

Pluskwy domowe występują także w hotelach, hostelach i innych obiektach noclegowych. Są to miejsca szczególnie narażone na te insekty, ze względu na dużą ilość nieustannie zmieniających się gości. Mogą zostać przeniesione na ubraniach czy w bagażach osób, u których występuje ten problem. Co więcej, pluskwy bardzo łatwo przynieść z miejsc publicznych, ponieważ pojawiają się również w komunikacji publicznej, kinach czy teatrach.

Nie w każdym przypadku da się im zapobiec, zwłaszcza w obiektach noclegowych. Jednak dzięki profesjonalnym metodom opluskwiania, insekty można zwalczyć szybko i skutecznie. W żadnym wypadku nie wolno odwlekać przeprowadzenia dezynsekcji, ponieważ jest to jednoznaczne z narażaniem gości hotelowych na pluskwy. I nie chodzi tu tylko o ich rozprzestrzenianie. Szybkie zwalczanie pluskiew konieczne jest ze względów zdrowotnych. Insekty te żywią się krwią i powodują uciążliwe ugryzienia, które mogą skutkować nawet silną reakcją alergiczną.

pluskwy-w-hotelu

Dlaczego zwalczanie pluskwy domowej lepiej zlecić specjalistom?

Zwalczanie pluskwy domowej, zwanej też pluskwą łóżkową, to niezwykle trudne zadanie. Szkodniki te cechuje tzw. chemoodporność, czyli zdolność do uodparniania się na insektycydy. Stosowanie powszechnie dostępnych sprayów lub innych preparatów na pluskwy nie przyniesie więc pożądanych efektów, a wręcz przeciwnie. Może zaszkodzić. Środki o niskim stężeniu substancji biobójczej mogą doprowadzić do rozejścia się szkodników po całym mieszkaniu. Zwalczanie pluskwy łóżkowej warto więc przekazać w ręce specjalistów.

Nasza firma oferuje:

  • sprawdzone metody odpluskwiania,
  • zabiegi bezpieczne dla ludzi i zwierząt domowych,
  • profesjonalne doradztwo,
  • gwarancję na przeprowadzane zabiegi,
  • dyskrecję – podjeżdżamy nieoznakowanymi samochodami, a w ubrania robocze przebieramy się na miejscu.
zwalczanie-pluskwy-lozkowej

© 2022, M.K. All rights reserved.

Usługi zwalczania pluskiew na terenie całego kraju:
Warszawa Wola, Warszawa Ochota, Warszawa Bielany, Warszawa Mokotów i inne dzielnice, Wrocław, Katowice, Kraków, Poznań, Gdańsk, Łódź, Białystok, Lublin, Płock i inne miejscowości

InsektStop
ul. Nowy Świat 33/13
00-029 Warszawa