ZWALCZANIE MRÓWEK

Oferujemy zwalczanie mrówek metodami, które przynoszą efekty nawet po pierwszej wizycie. W ramach naszych usług usuwamy szkodniki zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. Stosujemy preparaty bezpieczne dla ludzi, zwierząt domowych i roślin. Specjalizujemy się w zwalczaniu mrówek faraona i innych gatunków. Zgłoszenia na zabiegi przyjmujemy zarówno od osób prywatnych, jak i hoteli, hosteli czy restauracji.

Mrówki zanieczyszczają żywność, uszkadzają drewniane elementy i utrudniają ukorzenienie się sadzonek. Jeżeli chcą Państwo pozbyć się insektów i uniknąć tych problemów, zapraszamy do kontaktu. Pomożemy w doborze najlepszej metody i odpowiemy na wszelkie pytania.

zwalczanie-mrowek

Jak zwalczyć mrówki w domu lub ogrodzie?

Zwalczanie mrówek w domu lub ogrodzie może być szybkie i łatwe. Wystarczy powierzyć je profesjonalistów. Stosowane przez nas metody różnią się rodzajem środka biobójczego i metodą jego aplikacji. Najbardziej rekomendowanym przez nas zabiegiem jest żelowanie, które polega na punktowej aplikacji preparatu w miejscu bytowania mrówek. W większości przypadków wystarczy wykonać je tylko raz, aby wytępić insekty. Odmrówczanie można przeprowadzić też metodą zamgławiania ULV lub oprysku, jednak te zabiegi należy powtórzyć średnio 2-3 razy.

© 2023, M.K. All rights reserved.

Usługi zwalczania mrówek na terenie całego kraju:
Warszawa Wola, Warszawa Ochota, Warszawa Bielany, Warszawa Mokotów i inne dzielnice, Wrocław, Katowice, Kraków, Poznań, Gdańsk, Łódź, Białystok, Lublin, Płock i inne miejscowości

InsektStop
ul. Nowy Świat 33/13
00-029 Warszawa