ZWALCZANIE KARALUCHÓW

Specjalizujemy się w zwalczaniu karaluchów w domach, restauracjach, hotelach i innych obiektach. Stosujemy jedynie sprawdzone metody, które są bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Jeżeli zauważyli Państwo karaluchy w kuchni lub innym pomieszczeniu, radzimy nie zwlekać z zabiegiem. Insekty te są szkodnikami żywności oraz nosicielami chorobotwórczych bakterii i pasożytów. Ponadto karaluchy domowe (inaczej karaczany) bardzo szybko się rozmnażają i są odporne na niekorzystne warunki. Wytrzymują głód, skrajne temperatury czy zakwaszone środowisko.

Chcą Państwo wytępić karaluchy szybko i skutecznie? Zapraszamy do kontaktu.

Jak pozbyć się karaluchów domowych?

Aby pozbyć się karaluchów domowych, potrzebne są preparaty o wysokim stężeniu substancji biobójczej. Ich zastosowanie wymaga natomiast specjalistycznego sprzętu i wiedzy. Powszechnie dostępne trutki czy spraye nie przynoszą zazwyczaj pożądanych efektów. W związku z tym najlepiej skorzystać z profesjonalnego zabiegu odkaraluszania. W ramach naszych usług oferujemy trzy metody zwalczania karaczanów.

karaluch-karaczan

Wykonujemy zamgławianie ULV, które polega na rozpylaniu środka biobójczego w postaci zimnej mgły. Mikrocząsteczki wody wraz z preparatem docierają do każdej szczeliny, co zwiększa skuteczność zabiegu. Inną metodą zwalczania karaluchów jest oprysk, czyli punktowe rozprowadzanie środka biobójczego. W obu przypadkach zabiegi należy powtórzyć średnio 2-3 razy dla uzyskania pełnej skuteczności.

Trzecim rodzajem odkaraluszania jest metoda żelowa. Jak sugeruje nazwa, zabieg polega na aplikacji trującego żelu w miejscach najczęstszego występowania insektów. Preparat jest praktycznie niewidoczny, a efekty jego działania widać po kilku lub kilkunastu dniach.

Cena zabiegu uzależniona jest od wybranej metody odkaraluszania.

© 2023, M.K. All rights reserved.

Zwalczanie karaluchów na terenie całego kraju:
Warszawa Wola, Warszawa Ochota, Warszawa Bielany, Warszawa Mokotów i inne dzielnice, Wrocław, Katowice, Kraków, Poznań, Gdańsk, Łódź, Białystok, Lublin, Płock i inne miejscowości

InsektStop
ul. Nowy Świat 33/13
00-029 Warszawa