DEZYNSEKCJA ŻELOWA

Dezynsekcja żelowa to metoda polegająca na punktowym rozłożeniu preparatu biobójczego w miejscach bytowania insektów. Efekty jej działania widać już po kilku lub kilkunastu dniach. W większości przypadków wystarczy tylko jeden zabieg, by pozbyć się uciążliwych szkodników. W ramach naszych usług wykonujemy żelowanie prusaków, karaluchów i mrówek. Przeprowadzamy je w mieszkaniach, hotelach, hostelach i innych obiektach.

Zalety:

  • wysoka skuteczność – działa na karaczany odporne na inne insektycydy,
  • zabieg bezpieczny dla ludzi i zwierząt domowych,
  • metoda przyjazna dla środowiska – żel biobójczy jest biodegradowalny.

W celu umówienia wizyty zapraszamy do kontaktu. Z chęcią odpowiemy także na wszelkie pytania.

CENA JUŻ OD 100 ZŁ

Jak działa metoda żelowa?

Żel biobójczy wabi owady dzięki właściwościom zapachowo-smakowym. Zawarta w nim trucizna uaktywnia się w organizmie insektów po 2-4 h od spożycia. Metoda żelowa jest skuteczna, bezwonna i ma długotrwałe działanie. Nie pozostawia wilgoci w przeciwieństwie do metody opryskowej i nie trzeba specjalnie przygotowywać mieszkania do zabiegu. W przypadku karaluchów żelowanie wywołuje tzw. efekt kaskadowy. Insekty umierają od trucizny, a następnie są zjadane przez inne osobniki ze stada (karaczany się wzajemnie kanibalizują). W ten sposób trucizna przekazywana jest dalej i dochodzi do stopniowego wytępienia wszystkich szkodników.

© 2023, M.K. All rights reserved.

Żelowanie na terenie całego kraju:
Warszawa Wola, Warszawa Ochota, Warszawa Bielany, Warszawa Mokotów i inne dzielnice, Wrocław, Katowice, Kraków, Poznań, Gdańsk, Łódź, Białystok, Lublin, Płock i inne miejscowości

InsektStop
ul. Nowy Świat 33/13
00-029 Warszawa