ZAMGŁAWIANIE ULV

Zamgławianie ULV ma szerokie zastosowanie. Pomaga nie tylko w walce z insektami, ale i szkodliwymi drobnoustrojami. Ponadto metoda ta wykorzystywana jest w dezodoryzacji, czyli usuwaniu nieprzyjemnych zapachów. W ramach naszych usług przeprowadzamy zamgławianie pluskiew, karaluchów, rybików, prusaków i mrówek. Jeżeli zmagają się Państwo z tymi szkodnikami, zapraszamy do kontaktu.

Szczegóły:

  1. W celu uzyskania pełnej skuteczności zabieg należy powtórzyć średnio 2-3 razy.
  2. Metoda ta bazuje na wykorzystaniu silnego środka owadobójczego, jednak nie muszą Państwo martwić się o jego szkodliwość. Zamgławianie ULV jest bezpieczne dla ludzi i zwierząt domowych.

CENA JUŻ OD 250 ZŁ

Jak wygląda zamgławianie ULV?

Podczas zamgławiania ULV środek biobójczy rozprowadzany jest po całym pomieszczeniu w postaci zimnej mgły. Mikroskopijnej wielkości kropelki unoszą się w powietrzu i docierają do szczelin, w których kryją się insekty. Zamgławianie na zimno jest przez to skuteczniejsze od oprysku szczegółowego, który pozwala jedynie na punktową aplikację preparatu. Wytwarzana podczas zbiegu para jest silnie rozproszona, więc nie należy obawiać się zniszczeń w pomieszczeniach. Nie powoduje zacieków na ścianie czy zamoczenia mebli lub innych przedmiotów.

Klienci proszeni są o opuszczenie lokalu na czas zamgławiania i powrót po 2 h od zakończenia zabiegu. Przez ten czas unoszące się w postaci zimnej mgły cząsteczki substancji biobójczej mogą osadzić się na powierzchniach i wyschnąć. Po powrocie zaleca się wietrzyć mieszkanie ok. 1 h.

zamglawianie-ulv

W czym tkwi skuteczność zamgławiania ULV?

Preparaty stosowane podczas zamgławiania ULV mają właściwości kontaktowo-żołądkowe. Gdy zimna mgła styka się z jakąś powierzchnią, woda odparowuje, a pozostaje jedynie owadobójcza substancja. Jest ona zamknięta w mikrokapsułkach, które pękają na skutek kontaktu z insektem. Preparat oblepia ciała owadów, a te przenoszą go między sobą nawzajem. Ponieważ osiada też na odnóżach insektów, szybko trafia do ich układu pokarmowego i prowadzi do śmierci. Dzięki technologii mikrokapsułek działanie preparatu w pomieszczeniu utrzymuje się do nawet 4 tygodni. Pozwala to wytępić insekty, które dopiero po zabiegu wyklują się z wcześniej złożonych jaj. W przypadku pluskiew dobrą alternatywą dla zamgławiania ULV będzie wymrażanie Cryonite. Metoda ta pozwala wytępić nie tylko dorosłe osobniki, ale i jaja nawet po pierwszym zabiegu.

© 2023, M.K. All rights reserved.

Usługi zamgławiania ULV na terenie całego kraju:
Warszawa Wola, Warszawa Ochota, Warszawa Bielany, Warszawa Mokotów i inne dzielnice, Wrocław, Katowice, Kraków, Poznań, Gdańsk, Łódź, Białystok, Lublin, Płock i inne miejscowości

InsektStop
ul. Nowy Świat 33/13
00-029 Warszawa