Zamgławianie ULV

Zamgławianie ULV ma szerokie zastosowanie. Pomaga nie tylko w walce z insektami, ale i szkodliwymi drobnoustrojami. Ponadto metoda ta wykorzystywana jest w dezodoryzacji, czyli usuwaniu nieprzyjemnych zapachów. W ramach naszych usług wykonujemy zamgławianie ULV na pluskwy, karaluchy, rybiki, prusaki i mrówki. Jest to  dezynsekcja chemiczna, która bazuje na wykorzystaniu silnego środka owadobójczego, jednak nie muszą Państwo martwić się o jego szkodliwość. Zamgławianie ULV jest bezpieczne dla ludzi i zwierząt domowych.

Cena zamgławiania ULV

ZAMGŁAWIANIE ULV

od 250 zł

zalecana seria 2-3 zabiegów
metoda chemiczna

Oferujemy zamgławianie ULV w cenie już od 250 zł. Na ostateczny koszt dezynsekcji tą metodą wpływ ma m.in. metraż lokalu, w którym wykonywany jest zabieg. Zamgławianie ULV przeprowadza się w seriach. Dla uzyskania pełnych efektów konieczne jest wykonanie średnio 2-3 zabiegów. Wszystko jednak zależy od tego, jak zaawansowana jest infestacja pomieszczeń.

W celu uzyskania szczegółowej wyceny zapraszamy do kontaktu.

Jak wygląda zamgławianie ULV?

Podczas zamgławiania ULV środek biobójczy rozprowadzany jest po całym pomieszczeniu w postaci zimnej mgły. Mikroskopijnej wielkości kropelki unoszą się w powietrzu i docierają do szczelin, w których kryją się insekty. Zamgławianie na zimno jest przez to skuteczniejsze od oprysku szczegółowego, który pozwala jedynie na punktową aplikację preparatu. Wytwarzana podczas zbiegu para jest silnie rozproszona, więc nie należy obawiać się zniszczeń w pomieszczeniach. Nie powoduje zacieków na ścianie czy zamoczenia mebli lub innych przedmiotów.

Klienci proszeni są o opuszczenie lokalu na czas zamgławiania i powrót po 2 h od zakończenia zabiegu. Przez ten czas unoszące się w postaci zimnej mgły cząsteczki substancji biobójczej mogą osadzić się na powierzchniach i wyschnąć. Po powrocie zaleca się wietrzyć mieszkanie ok. 1 h.

zamglawianie-ulv

W czym tkwi skuteczność zamgławiania ULV?

Preparaty stosowane podczas zamgławiania ULV mają właściwości kontaktowo-żołądkowe. Gdy zimna mgła styka się z jakąś powierzchnią, woda odparowuje, a pozostaje jedynie owadobójcza substancja. Jest ona zamknięta w mikrokapsułkach, które pękają na skutek kontaktu z insektem. Preparat oblepia ciała owadów, a te przenoszą go między sobą nawzajem. Ponieważ osiada też na odnóżach insektów, szybko trafia do ich układu pokarmowego i prowadzi do śmierci. Dzięki technologii mikrokapsułek działanie preparatu w pomieszczeniu utrzymuje się do nawet 4 tygodni. Pozwala to wytępić insekty, które dopiero po zabiegu wyklują się z wcześniej złożonych jaj. W przypadku pluskiew dobrą alternatywą dla zamgławiania ULV będzie wymrażanie Cryonite. Metoda ta pozwala wytępić nie tylko dorosłe osobniki, ale i jaja nawet po pierwszym zabiegu.