WYMRAŻANIE PLUSKIEW CRYONITE®

Wymrażanie pluskiew Cryonite® niszczy zarówno dorosłe osobniki, jak i jaja. Jest to najskuteczniejsza metoda na rynku. W większości przypadków wystarczy tylko jeden zabieg, by pozbyć się uciążliwych insektów. Podczas wymrażania stosowany jest dwutlenek węgla w postaci „suchego śniegu” (uwaga: często metoda ta jest mylnie opisywana jako wymrażanie ciekłym azotem). Mieszanina małych, średnich i dużych cząsteczek dobrze wnika w szczeliny i szpary między podłogą a ścianą oraz na głębokość, np. w długie rury.

Jeżeli szukają Państwo metody, która przyniesie błyskawiczne efekty, zachęcamy do skorzystania z Cryonite®.

wymrazanie-pluskiew-cryonite

Cena wymrażania pluskiew – Warszawa, Wrocław, Kraków i inne

CENA JUŻ OD 800 ZŁ

Cena wymrażania pluskiew zaczyna się już od 800 zł. Jest to najskuteczniejszy i zazwyczaj jednorazowy zabieg. Usługi wymrażania pluskiew metodą Cryonite® świadczymy na terenie całej Polski, od Warszawy, po Wrocław, Kraków, Katowice, Łódź, Płock czy Białystok. Lokalizacja Klienta nie ma wpływu na koszt zabiegu. Jeżeli chodzi o wymrażanie pluskiew cena uzależniona jest natomiast od ilości pomieszczeń, w których przeprowadzany jest zabieg.

Jeżeli chcą Państwo poznać szczegóły oferty, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Z chęcią odpowiemy także na dodatkowe pytania i zaproponujemy dogodny termin zabiegu.

Zalety wymrażania Cryonite®

Wymrażanie Cryonite® zwalcza nawet pluskwy odporne na insektycydy. Zabieg jest przy tym w pełni bezpieczny dla ludzi i zwierząt. Ponadto cząsteczki „suchego lodu” nie niszczą mebli i mogą być rozprowadzane po elektronice, np. wyłącznikach czy gniazdkach, w których często kryją się pluskwy.

Zalety:

skutecznosc-wymrazania-cryonite

Szybko i efektywnie

Cryonite® wymraża pluskwy natychmiastowo. W przeciwieństwie do metod chemicznych wystarczy nawet jedna wizyta, aby pozbyć się niemiłych lokatorów.

ekologiczne-wymrazanie-cryonite

Ekologicznie

Wymrażanie pluskiew jest metodą przyjazną dla środowiska. Używany przez nas dwutlenek węgla jest poddawany recyklingowi z procesów przemysłowych, więc Cryonite® nie jest dodatkowym źródłem emisji do środowiska naturalnego.

bezpieczne-wymrazanie-cryonite

Bezpiecznie

Po wymrażaniu pluskiew można od razu wrócić do mieszkania bez jakichkolwiek obaw. Ponieważ dwutlenek węgla jest bezzapachowy, nie jest konieczne wietrzenie pomieszczenia po zabiegu.

opłacalny-zabieg-wymrazanie-pluskiew

Oszczędnie

CRYONITE® może okazać się tańszym rozwiązaniem, niż wielokrotnie powtarzające się zabiegi chemiczne. W przypadku jednorazowego wymrażania oszczędzają Państwo nie tylko pieniądze, ale i swój czas.

PEŁNA SKUTECZNOŚĆ NAWET PO JEDNYM ZABIEGU!

Zastosowanie wymrażania Cryonite®

Wymrażanie pluskiew metodą Cryonite® doskonale sprawdza się w blokach mieszkalnych i domach jednorodzinnych. Ponadto znajduje zastosowanie także w biurach, szkołach czy centrach handlowych. Szybko rozwiązuje problem szkodników w hotelach, ponieważ zaraz po zabiegu pokój może być oddany do użytku. Wyróżnia to Cryonite® na tle metod takich, jak oprysk na owady czy zamgławianie. Zabieg wymrażania pluskiew jest ekologiczny i może być przeprowadzany nawet w szpitalach, zakładach przemysłu spożywczego, punktach gastronomicznych czy piekarniach. Dwutlenek węgla jest nietoksyczny, więc może mieć bezpośredni kontakt z żywnością. Zachowuje środowisko wolne od pestycydów i jest w pełni bezpieczny dla dzieci, kobiet w ciąży oraz zwierząt domowych czy gospodarczych. Wymrażanie pluskiew „suchym lodem” stosowane jest także w pomieszczeniach sanitarnych czy magazynach.

wymrazanie-pluskiew-w-mieszkaniu

Wymrażanie pluskiew - opinie

Wymrażanie pluskiew Cryonite cieszy się pozytywnymi opiniami wśród Klientów ze względu na wysoką skuteczność. Jest to najczęściej wybierany zabieg z naszej oferty. W większości przypadków szkodniki znikają już po pierwszym wymrażaniu! Ekologiczna metoda Cryonite jest obecnie najskuteczniejszą na rynku. Niekiedy stosowana jest w połączeniu z zamgławianiem lub opryskiem, co jeszcze bardziej zwiększa jej efektywność. O tym, czy zabieg wytępi pluskwy za pierwszym razem decyduje wiele czynników, m.in. odpowiednie przygotowanie mieszkania do dezynsekcji. Szczegółowe informacje na ten temat znajdują się na naszej stronie. W razie dodatkowych pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.