WYMRAŻANIE PLUSKIEW CRYONITE

Wymrażanie pluskiew Cryonite to najskuteczniejsza metoda na rynku. Niszczy zarówno dorosłe owady, jak i jaja. W większości przypadków wystarczy tylko jeden zabieg, by pozbyć się uciążliwych pluskiew. 

Szukasz metody, która przyniesie błyskawiczne efekty i wytępi szkodniki? Zamów wymrażanie pluskiew Cryonite.

wymrazanie-pluskiew-cryonite

Cena wymrażania pluskiew – Warszawa, Wrocław, Kraków i inne

Cena wymrażania pluskiew zaczyna się już od 800 zł. Jest to najskuteczniejszy i zazwyczaj jednorazowy zabieg. Usługi wymrażania pluskiew metodą Cryonite® świadczymy na terenie całej Polski, od Warszawy, po Wrocław, Kraków, Katowice, Łódź, Płock czy Białystok. Lokalizacja Klienta nie ma wpływu na koszt zabiegu. Jeżeli chodzi o wymrażanie pluskiew cena uzależniona jest natomiast od ilości pomieszczeń, w których przeprowadzany jest zabieg.

Chcesz wiedzieć, ile kosztuje wymrażanie pluskiew w małej kawalerce? A może potrzebujesz wymrażania w kilku pokojach? Zadzwoń

CENA JUŻ OD
800 ZŁ

Jak działa wymrażanie pluskiew Cryonite?

Wymrażanie pluskiew Cryonite to dezynsekcja termiczna. Podczas zabiegu stosowany jest dwutlenek węgla w postaci tzw. suchego śniegu (uwaga: często metoda ta jest mylnie opisywana jako wymrażanie ciekłym azotem). Pluskwy nie są w stanie uodpornić się na niską temperaturę (-78 st. C). Mieszanina małych, średnich i dużych cząsteczek mroźnego dwutlenku węgla może wnikać w szczeliny i szpary między podłogą a ścianą. Wymrażanie pluskiew Cryonite jest ekologiczną metodą, która jest bezpieczna dla zwierząt domowych i ludzi, w tym dla alergików.

PEŁNA SKUTECZNOŚĆ NAWET PO JEDNYM ZABIEGU!

Zalety wymrażania Cryonite

Wymrażanie Cryonite zwalcza nawet te pluskwy, które zdobyły odporność na insektycydy, czyli środki chemiczne. Ponadto cząsteczki „suchego śniegu” nie niszczą mebli i mogą być rozprowadzane po elektronice, np. wyłącznikach czy gniazdkach, w których często kryją się pluskwy.

Zalety:

Szybko i efektywnie

Cryonite wymraża pluskwy natychmiastowo. W przeciwieństwie do metod chemicznych wystarczy nawet jedna wizyta, aby pozbyć się niemiłych lokatorów.

Ekologicznie

Wymrażanie pluskiew jest przyjazną dla środowiska metodą odpluskwiania. Używany przez nas dwutlenek węgla jest poddawany recyklingowi z procesów przemysłowych, więc Cryonite® nie jest dodatkowym źródłem emisji do środowiska naturalnego.

Bezpiecznie

Po wymrażaniu pluskiew można od razu wrócić do mieszkania bez jakichkolwiek obaw. Ponieważ dwutlenek węgla jest bezzapachowy, nie jest konieczne wietrzenie pomieszczenia po zabiegu.

Oszczędnie

Cryonite może okazać się tańszym rozwiązaniem, niż wielokrotnie powtarzające się zabiegi chemiczne. W przypadku jednorazowego wymrażania pluskiew oszczędzają Państwo nie tylko pieniądze, ale i swój czas.

Zastosowanie wymrażania Cryonite

Wymrażanie pluskiew metodą Cryonite doskonale sprawdza się w blokach mieszkalnych i domach jednorodzinnych. Ponadto znajduje zastosowanie także w biurach, szkołach czy centrach handlowych. Szybko rozwiązuje problem szkodników w hotelach, ponieważ zaraz po zabiegu pokój może być oddany do użytku. Ponieważ wymrażanie pluskiew Cryonite to zabieg ekologiczny, może być przeprowadzany nawet w szpitalach, zakładach przemysłu spożywczego, punktach gastronomicznych czy piekarniach. Dwutlenek węgla jest nietoksyczny, więc może mieć bezpośredni kontakt z żywnością. Zachowuje środowisko wolne od pestycydów. Wymrażanie pluskiew „suchym lodem” stosowane jest także w pomieszczeniach sanitarnych czy magazynach.

wymrazanie-pluskiew-w-mieszkaniu

Wymrażanie Cryonite – najlepszy zabieg

Wymrażanie pluskiew Cryonite cieszy się pozytywnymi opiniami wśród Klientów ze względu na wysoką skuteczność. Jest to najczęściej wybierany zabieg z naszej oferty. W większości przypadków szkodniki znikają już po pierwszej wizycie technika!

Niekiedy wymrażanie pluskiew Cryonite stosowane jest w ramach integrowanej metody dezynsekcji, a więc w połączeniu z zabiegiem chemicznym, co jeszcze bardziej zwiększa jego efektywność. Warto jednak pamiętać że o tym, czy Cryonite wytępi pluskwy za pierwszym razem decyduje wiele czynników, m.in. odpowiednie przygotowanie mieszkania do dezynsekcji. Szczegółowe informacje na ten temat znajdują się na naszej stronie. W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu.

© 2023, M.K. All rights reserved.

Wymrażanie pluskiew Cryonite na terenie całego kraju:
Warszawa Wola, Warszawa Ochota, Warszawa Bielany, Warszawa Mokotów i inne dzielnice, Wrocław, Katowice, Kraków, Poznań, Gdańsk, Łódź, Białystok, Lublin, Płock i inne miejscowości

InsektStop
ul. Nowy Świat 33/13
00-029 Warszawa