WYMRAŻANIE PLUSKIEW CRYONITE®

Wymrażanie pluskiew Cryonite® niszczy zarówno dorosłe osobniki, jak i jaja. Jest to najskuteczniejsza metoda na rynku. W większości przypadków wystarczy tylko jeden zabieg, by pozbyć się uciążliwych insektów. Podczas wymrażania pluskiew stosowany jest dwutlenek węgla w postaci „suchego śniegu” (uwaga: często metoda ta jest mylnie opisywana jako wymrażanie ciekłym azotem). Mieszanina małych, średnich i dużych cząsteczek dobrze wnika w szczeliny i szpary między podłogą a ścianą oraz na głębokość, np. w długie rury.

Jeżeli szukają Państwo metody, która przyniesie błyskawiczne efekty, zachęcamy do skorzystania z zabiegu takiego jak wymrażanie pluskiew Cryonite®.

wymrazanie-pluskiew-cryonite

Cena wymrażania pluskiew – Warszawa, Wrocław, Kraków i inne

Cena wymrażania pluskiew zaczyna się już od 800 zł. Jest to najskuteczniejszy i zazwyczaj jednorazowy zabieg. Usługi wymrażania pluskiew metodą Cryonite® świadczymy na terenie całej Polski, od Warszawy, po Wrocław, Kraków, Katowice, Łódź, Płock czy Białystok. Lokalizacja Klienta nie ma wpływu na koszt zabiegu. Jeżeli chodzi o wymrażanie pluskiew cena uzależniona jest natomiast od ilości pomieszczeń, w których przeprowadzany jest zabieg.

Chcesz wiedzieć, ile kosztuje wymrażanie pluskiew w małej kawalerce? A może potrzebujesz wymrażania w kilku pokojach? Zadzwoń

CENA JUŻ OD 800 ZŁ

Zalety wymrażania Cryonite®

Wymrażanie Cryonite® zwalcza nawet te pluskwy, które zdobyły odporność na insektycydy, czyli środki chemiczne. Zabieg jest przy tym w pełni bezpieczny dla ludzi i zwierząt. Ponadto cząsteczki „suchego śniegu” nie niszczą mebli i mogą być rozprowadzane po elektronice, np. wyłącznikach czy gniazdkach, w których często kryją się pluskwy.

Zalety:

Szybko i efektywnie

Cryonite® wymraża pluskwy natychmiastowo. W przeciwieństwie do metod chemicznych wystarczy nawet jedna wizyta, aby pozbyć się niemiłych lokatorów.

Ekologicznie

Wymrażanie pluskiew jest metodą przyjazną dla środowiska. Używany przez nas dwutlenek węgla jest poddawany recyklingowi z procesów przemysłowych, więc Cryonite® nie jest dodatkowym źródłem emisji do środowiska naturalnego.

Bezpiecznie

Po wymrażaniu pluskiew można od razu wrócić do mieszkania bez jakichkolwiek obaw. Ponieważ dwutlenek węgla jest bezzapachowy, nie jest konieczne wietrzenie pomieszczenia po zabiegu.

Oszczędnie

CRYONITE® może okazać się tańszym rozwiązaniem, niż wielokrotnie powtarzające się zabiegi chemiczne. W przypadku jednorazowego wymrażania pluskiew oszczędzają Państwo nie tylko pieniądze, ale i swój czas.

PEŁNA SKUTECZNOŚĆ NAWET PO JEDNYM ZABIEGU!

Zastosowanie wymrażania Cryonite®

Wymrażanie pluskiew metodą Cryonite® doskonale sprawdza się w blokach mieszkalnych i domach jednorodzinnych. Ponadto znajduje zastosowanie także w biurach, szkołach czy centrach handlowych. Szybko rozwiązuje problem szkodników w hotelach, ponieważ zaraz po zabiegu pokój może być oddany do użytku. Wyróżnia to Cryonite® na tle metod takich, jak oprysk na owady czy zamgławianie. Zabieg wymrażania pluskiew jest ekologiczny i może być przeprowadzany nawet w szpitalach, zakładach przemysłu spożywczego, punktach gastronomicznych czy piekarniach. Dwutlenek węgla jest nietoksyczny, więc może mieć bezpośredni kontakt z żywnością. Zachowuje środowisko wolne od pestycydów i jest w pełni bezpieczny dla dzieci, kobiet w ciąży oraz zwierząt domowych czy gospodarczych. Wymrażanie pluskiew „suchym lodem” stosowane jest także w pomieszczeniach sanitarnych czy magazynach.

wymrazanie-pluskiew-w-mieszkaniu

Wymrażanie pluskiew Cryonite a opinie klientów

Wymrażanie pluskiew Cryonite cieszy się pozytywnymi opiniami wśród Klientów ze względu na wysoką skuteczność. Jest to najczęściej wybierany zabieg z naszej oferty. W większości przypadków szkodniki znikają już po pierwszym wymrażaniu! Ekologiczna metoda Cryonite jest obecnie najskuteczniejszą na rynku. Niekiedy wymrażanie pluskiew stosowane jest w połączeniu z zamgławianiem lub opryskiem, co jeszcze bardziej zwiększa jej efektywność. O tym, czy zabieg wytępi pluskwy za pierwszym razem decyduje wiele czynników, m.in. odpowiednie przygotowanie mieszkania do dezynsekcji. Szczegółowe informacje na ten temat znajdują się na naszej stronie. W razie dodatkowych pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.

© 2023, M.K. All rights reserved.

Wymrażanie pluskiew Cryonite na terenie całego kraju:
Warszawa Wola, Warszawa Ochota, Warszawa Bielany, Warszawa Mokotów i inne dzielnice, Wrocław, Katowice, Kraków, Poznań, Gdańsk, Łódź, Białystok, Lublin, Płock i inne miejscowości

InsektStop
ul. Nowy Świat 33/13
00-029 Warszawa