Oprysk na owady

Oprysk na owady to najbardziej podstawowy i najtańszy zabieg w naszej ofercie. W celu uzyskania pożądanych efektów konieczne jest jednak powtórzenie go średnio 2-3 razy. Stosowany jest w walce z prusakami, rybikami cukrowymi, karaluchami, pluskwami i mrówkami. Oprysk pomaga pozbyć się szkodników w mieszkaniach, hotelach, hostelach i innych obiektach. Stosowane przez nas preparaty są bezpieczne dla ludzi i zwierząt domowych.

Na czas zabiegu i na co najmniej 2 h po jego zakończeniu Klienci proszeni są o opuszczenie lokalu. Po powrocie zalecamy dokładnie wywietrzyć wnętrza, pozostawiając otwarte okna przez 0,5-1 h.

oprysk-na-owady-pest-control

W celu umówienia odpluskwiania lub innego zabiegu dezynsekcji metodą oprysku zapraszamy do kontaktu.

Cena oprysku

OPRYSK

od 200 zł

zalecana seria 2-3 zabiegów
metoda chemiczna

Cena oprysku przeciwko szkodnikom – już od 200 zł. Koszt może się różnić w zależności od ilości pomieszczeń, które wymagają zabiegu oraz od tego, jak wysoka jest infestacja pomieszczenia. Aby osiągnąć pełną skuteczność, konieczne jest przeprowadzenie średnio 2-3 zabiegów. Nasza firma świadczy usługi oprysku na terenie całej Polski.

Oprysk na insekty a skuteczność

Oprysk na insekty polega na punktowym rozprowadzeniu środka owadobójczego w miejscach bytowania owadów. Preparat ma właściwości kontaktowo-żołądkowe, a dzięki formule mikrokapsułek osiąga większą skuteczność. Mikrokapsułki pękają na skutek kontaktu z owadem, a substancja biobójcza oblepia ich ciało, w tym odnóża. Trafia ona do układu pokarmowego insektów wraz z pożywieniem i prowadzi do ich śmierci w ciągu kilku godzin. Działanie preparatu utrzymuje się w pomieszczeniu przez jeszcze 2-4 tygodnie od zabiegu. Oprysk należy powtarzać ze względu na szybkie rozmnażanie się insektów.

Jak wygląda oprysk chemiczny?

Oprysk chemiczny powinien być wykonywany przez specjalistów. Dezynsekcja ta wymaga zachowania środków ostrożności  i wiedzy na temat tego, w jaki sposób i gdzie należy dotrzeć z preparatem, by osiągnąć jak najwyższą skuteczność. Na filmiku poniżej w skrócie prezentujemy, jak wygląda rozprowadzanie środka biobójczego metodą oprysku.

Oprysk prewencyjny

Prewencyjny oprysk na owady to specjalistyczna procedura, mająca na celu zabezpieczenie danego obiektu przed niechcianymi szkodnikami, przede wszystkim takimi jak pluskwy domowe czy karaluchy. W miejscach, gdzie ludzie spędzają wiele godzin, a przede wszystkim śpią, takich jak hotele, hostele czy inne noclegownie, ale także i restauracje, odpowiednie zabezpieczenie przed owadami jest nie tylko kwestią komfortu, ale również higieny i zdrowia gości.

Owady szkodniki wywołują uczucie dyskomfortu, panikę, obrzydzenie. Niektóre z nich, jak np. karaluchy, mogą być nosicielami chorób lub wywoływać alergie. Karaluchy są szkodnikami żywności, dlatego najczęściej można je spotkać w kuchniach. Nic więc dziwnego, że tak łatwo mogą zalęgnąć się w restauracjach.

W obiektach noclegowych największym problemem są natomiast pluskwy domowe. Regularne, prewencyjne opryskiwanie hoteli czy hosteli specjalistycznymi środkami chemicznymi zwiększa szansę na to, że nawet gdy pluskwy pojawią się w obiekcie, zostaną zwalczone na starcie – w początkowym stadium infestacji. Przez miejsca noclegowe cały czas “przechodzi” dużo ludzi. Dlatego też ryzyko tego, że ktoś przyniesie pluskwy z zewnątrz jest bardzo wysokie.

Inwestowanie w działania takie jak opryski prewencyjne, to nie tylko troska o dobro klienta, ale również doskonały sposób na budowanie pozytywnej reputacji w branży hotelarskiej. Goście, wiedząc, że obiekt dba o ich komfort i zdrowie, chętniej wracają i polecają dane miejsce innym. Prewencyjny oprysk na owady jest więc inwestycją, która przynosi korzyści zarówno krótko-, jak i długoterminowe.

oprysk-na-owady-hotele-hostele

Oprysk gwarancyjny

Oprysk gwarancyjny na owady to dodatkowa usługa wykonywana przez InsektStop, przysługująca przy dezynsekcji metodą IPM lub wymrażaniu pluskiew Cryonite.

Oprysk gwarancyjny pozwala wzmocnić skuteczność dezynsekcji w przypadku, gdy w lokalu występuje wysoki poziom infestacji. Jest też pomocnym rozwiązaniem, gdy problem pluskiew powraca. Insekty te często przechodzą z sąsiednich mieszkań przez uchylone okna czy nieszczelności w ścianach. Dlatego bez względu na to, jaką ofertę wybiorą nasi Klienci, zawsze zalecamy podjęcie działań prewencyjnych i wyeliminowanie potencjalnych ścieżek migracji pluskiew. O tym, jak zabezpieczyć mieszkanie przed tymi szkodnikami, przeczytasz tutaj.

Z dodatkowego oprysku na owady można skorzystać w czasie trwania gwarancji, a ta udzielana jest na indywidualnych warunkach. Należy też pamiętać, że oprysk gwarancyjny przysługuje jeden raz w ramach udzielonej gwarancji.

InsektStop
ul. Nowy Świat 33/13
00-029 Warszawa

ul. Wyszyńskiego 39
42-700 Lubliniec

Tel.: +48 885 888 994
Adres e-mail: biuro@insektstop.pl

Usługi dezynsekcji na terenie całego kraju:
Warszawa Wola, Warszawa Ochota, Warszawa Bielany, Warszawa Mokotów i inne dzielnice, Wrocław, Katowice, Kraków, Poznań, Gdańsk, Łódź, Białystok, Lublin, Płock i inne miejscowości

© 2023, M.K. All rights reserved.