Oprysk na insekty

Oprysk na insekty to najbardziej podstawowy i najtańszy zabieg w naszej ofercie. W celu uzyskania pożądanych efektów konieczne jest jednak powtórzenie go średnio 2-3 razy. Stosowany jest w walce z prusakami, rybikami cukrowymi, karaluchami, pluskwami i mrówkami. Oprysk pomaga pozbyć się szkodników w mieszkaniach, hotelach, hostelach i innych obiektach. Stosowane przez nas preparaty są bezpieczne dla ludzi i zwierząt domowych.

Na czas zabiegu i na co najmniej 2 h po jego zakończeniu Klienci proszeni są o opuszczenie lokalu. Po powrocie zalecamy dokładnie wywietrzyć wnętrza, pozostawiając otwarte okna przez 0,5-1 h.

oprysk-na-owady

W celu umówienia odpluskwiania lub innego zabiegu dezynsekcji metodą oprysku zapraszamy do kontaktu.

Cena już od 150 zł

Oprysk na owady polega na punktowym rozprowadzeniu środka owadobójczego w miejscach bytowania insektów. Preparat ma właściwości kontaktowo-żołądkowe, a dzięki formule mikrokapsułek osiąga większą skuteczność. Mikrokapsułki pękają na skutek kontaktu z owadem, a substancja biobójcza oblepia ich ciało, w tym odnóża. Trafia ona do układu pokarmowego insektów wraz z pożywieniem i prowadzi do ich śmierci w ciągu kilku godzin. Działanie preparatu utrzymuje się w pomieszczeniu przez jeszcze 2-4 tygodnie od zabiegu. Oprysk należy powtarzać ze względu na szybkie rozmnażanie się insektów.

© 2021, M.K. All rights reserved.