Odpluskwianie

Odpluskwianie może być szybkie i efektywne. Wystarczy skorzystać z pomocy specjalistów, zamiast wydawać pieniądze na kolejne nieskuteczne preparaty. Zabiegi odpluskwiania przeprowadzamy w mieszkaniach, domach jednorodzinnych, hotelach czy innych obiektach. Pluskwy są problemem dość powszechnym. Mogą przejść od sąsiadów lub zostać przyniesione z zewnątrz. Rozmnażają się szybko, więc im wcześniej zostanie wykonane odpluskwianie, tym lepiej. Unikną Państwo nieprzyjemnych pogryzień czy utylizacji mebli.

W ramach naszych usług oferujemy odpluskwianie 3 metodami:

Zadzwoń i umów zabieg odpluskwiania

Mają Państwo już dość uciążliwych insektów i nie chcą już wydawać pieniędzy na kolejne nieskuteczne preparaty? Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Zaproponujemy dogodny termin zabiegu i doradzimy w wyborze metody odpluskwiania. Z chęcią odpowiemy na wszelkie Państwa pytania. Usługi odpluskwiania świadczymy na terenie całej Polski – w Warszawie, Łodzi, Płocku, Radomiu, Wrocławiu, Krakowie, Szczecinie oraz innych częściach kraju. Działamy szybko, skutecznie i dyskretnie.

Odpluskwianie - cena w zależności od metody

Cena odpluskwiania mieszkania czy hotelu uzależniona jest od wybranej metody zabiegu. Oferty zaczynają się już od 150 zł w przypadku oprysku i od 200 zł za zamgławianie. Należy jednak pamiętać, że zabiegi powinny być powtarzane średnio 2-3 razy w celu osiągnięcia pożądanego efektu. Jeżeli zależy Państwu na natychmiastowym pozbyciu się szkodników, polecamy ekologiczne wymrażanie pluskiew metodą Cryonite. Cena zwalczania pluskiew tą metodą zaczyna się od 800 zł, jednak w większości przypadków zabieg wystarczy wykonać tylko jeden raz. Jego koszt jest przybliżony do opluskiwania metodami chemicznymi, natomiast skuteczność jest dużo większa. Na zabieg na indywidualnych warunkach udzielana jest gwarancja na okres nawet 6 miesięcy.

© 2023, M.K. All rights reserved.

Usługi zwalczania pluskiew na terenie całego kraju:
Warszawa Wola, Warszawa Ochota, Warszawa Bielany, Warszawa Mokotów i inne dzielnice, Wrocław, Katowice, Kraków, Poznań, Gdańsk, Łódź, Białystok, Lublin, Płock i inne miejscowości

InsektStop
ul. Nowy Świat 33/13
00-029 Warszawa