Odpluskwianie

Zmagasz się z pluskwami? Postaw na profesjonalne odpluskwianie, a szybko zapomnisz o tych uciążliwych szkodnikach. Oferujemy zaawansowane metody dezynsekcji pluskiew – ekologiczne, termiczne lub chemiczne. Naszym celem jest wytępienie owadów skutecznie, a jednocześnie bezpiecznie dla ludzi i zwierząt.

Skontaktuj się z nami, a zaoferujemy Ci najlepsze rozwiązanie, dostosowane do Twoich potrzeb. Na wybrane zabiegi możesz otrzymać GWARANCJĘ nawet do 6 miesięcy.

W ramach naszych usług wykonujemy:

  • odpluskwianie mieszkania, domu,
  • odpluskwianie bloków i kamienic,
  • odpluskwianie hoteli, hosteli, miejsc noclegowych,
  • inspekcję i dezynsekcję innych obiektów, w których występuje podejrzenie zapluskwienia.
odpluskwianie-dezynsekcja-pluskiew

Chcesz zwalczyć pluskwy szybko i skutecznie? Zadzwoń do nas już dziś, by umówić wizytę technika!

Oferujemy sprawdzone, bezpieczne zabiegi i kompleksowe doradztwo przed i po zabiegu.

Ile kosztuje dezynsekcja pluskwy? Cena odpluskwiania

Doskonale rozumiemy, że cena dezynsekcji pluskiew jest ważnym czynnikiem przy wyborze zabiegu. Dlatego podczas wstępnej konsultacji postaramy się znaleźć optymalne rozwiązanie, które będzie odpowiadać Twoim potrzebom i budżetowi.

Cena odpluskwiania uzależniona jest przede wszystkim od wybranej metody dezynsekcji oraz wielkości lokalu. Na koszt zabiegu składają się także stosowane przez nas preparaty biobójcze, których wysoka jakość i skuteczność są dla nas priorytetem, bo pozwalają osiągać szybkie efekty odpluskwiania.

W przypadku droższych zabiegów, istnieje możliwość rozbicia ceny na raty 0%. Zadzwoń i zapytaj konsultanta o szczegóły.

A oto nasz podstawowy cennik zwalczania pluskiew:

WYMRAŻANIE CRYONITE®

od 800 zł

wysoka skuteczność już po 1. zabiegu
metoda ekologiczna – bez chemii

ZAMGŁAWIANIE ULV

od 250 zł

zalecana seria 2-3 zabiegów
metoda chemiczna

OPRYSK

od 200 zł

zalecana seria 2-3 zabiegów
metoda chemiczna

METODA IPM

od 850 zł

pełna skuteczność zazwyczaj po 1. zabiegu
pakiet zabiegów: Cryonite + chemia

dezynsekcja-pluskiew-z-gwarancja

WYCENA OD RĘKI! ZADZWOŃ!

SZCZEGÓŁY USŁUGI

Jak wygląda dezynsekcja pluskiew?

Dezynsekcja pluskiew to usługa wymagająca dobrej współpracy między firmą a klientem. Dlatego w InsektStop kładziemy duży nacisk na profesjonalną obsługę, która obejmuje nie tylko sam zabieg na miejscu, ale i doradztwo przed i po odpluskwianiu. Naszym celem jest maksymalne uproszenie całego procesu zwalczania pluskiew, z myślą o komforcie klientów.

3 PROSTE KROKI I PO PROBLEMIE

Wstępna konsultacja

Wizyta technika

Protokół i zalecenia

  1. Podczas wstępnej rozmowy telefonicznej z klientem identyfikujemy obecność pluskiew na podstawie opisanych symptomów. Na życzenie klienta możemy zaplanować dodatkowe oględziny mieszkania. Odpowiadamy na wszystkie pytania dotyczące pluskiew i dezynsekcji. Po ustaleniu terminu zabiegu, klient dostaje od nas instrukcję przygotowania pomieszczeń, dostępną również TUTAJ.

  2. Przybywając pod wskazany przez klienta adres zachowujemy pełną dyskrecję. Nasze auta są nieoznakowane, a w odzież roboczą przebieramy się na miejscu. Na początku zabiegu technik przeprowadza dokładną inspekcję potencjalnych miejsc zagnieżdżenia pluskiew, a następnie przystępuje do odpluskwiania wybraną metodą. Czas zabiegu uzależniony jest m.in. od wielkości dezynsekowanej powierzchni.

  3. Po odpluskwianiu klient otrzymuje protokół z wykonanej dezynsekcji oraz indywidualnych listę zaleceń, które mają pomóc zapobiec ponownej infestacji. Istotne wskazówki znajdziesz też w naszym artykule:  Jak zabezpieczyć mieszkanie przed pluskwami?

Czy na czas odpluskwiania trzeba opuścić mieszkanie?

Zalecenia dotyczące przebywania w lokalu podczas i po zabiegu odpluskwiania różnią się w zależności od wybranej metody dezynsekcji.

W przypadku zwalczania pluskiew z użyciem preparatów biobójczych, z uwagi na bezpieczeństwo, zalecamy, aby mieszkańcy wraz ze zwierzętami opuścili dezynsekowany lokal na czas zabiegu i na ok. 2 h od jego zakończenia (dokładny czas zostanie wskazany przez technika). Po powrocie do mieszkania należy je dobrze wywietrzyć (ok. 0,5 h).

Jeżeli zabieg będzie przeprowadzany metodą wymrażania Cryonite®, wychodzenie z mieszkania nie jest konieczne. Niemniej, aby zapewnić technikowi odpowiednie warunki do pracy, prosimy o opuszczenie dezynsekowanych pomieszczeniach na czas wykonywania zabiegu. Po odpluskwianiu tą metodą nie trzeba wietrzyć mieszkania.

Usługi zwalczania pluskiew świadczymy w całej Polsce!

Mamy oddziały w:

Skontaktuj się z nami!

PKN-PN-EN

FAQ – Odpluskwianie

Najlepszym zabiegiem odpluskwiania jest dezynsekcja metodą IPM, która łączy natychmiastową moc wymrażania z długotrwałym działaniem środków biobójczych. Dzięki tej technice w większości przypadków pluskwy udaje się zwalczyć już po jednej wizycie technika.

W oparciu o wieloletnie doświadczenie zawsze zalecamy odpluskwianie całego mieszkania, a nie jednego pokoju. Pluskwy mają tendencję do rozprzestrzeniania się po całym domostwie, co sprawia. Już jedna pluskwa, która przejdzie do sąsiedniego pokoju może złożyć jajeczka i dać początek nowej kolonii pasożytów. Dezynsekcja całego domu zwiększa szanse na skuteczne i szybkie wyeliminowanie szkodników.

Zawsze staramy się odratować zapluskwione łóżka i w większości przypadków nie ma konieczności wyrzucać mebli. Wyjątkiem są przypadki, w których stan infestacji jest już zaawansowany, czyli gdy pluskiew jest bardzo dużo. W takich sytuacjach wyrzucenie zapluskwionego mebla okazuje się być nie tylko szybszym, ale i bardziej ekonomicznym sposobem na pozbycie się szkodników, niż wielokrotne powtarzanie zabiegów dezynsekcji.

Dezynsekcja pluskiew jest bezpieczna pod warunkiem przestrzegania odpowiednich procedur. Ważne jest, aby podczas wyboru firmy specjalizującej się w odpluskwianiu mieć pewność, że stosowane metody i preparaty są certyfikowane. Kluczowe jest również dokładne stosowanie się do zaleceń technika, które mogą obejmować konieczność opuszczenia mieszkania na czas zabiegu, odpowiednie wietrzenie oraz sprzątanie w przypadku dezynsekcji chemicznej.

Niestety zawsze istnieje ryzyko, że pluskwy mogą wrócić. Jeżeli taka sytuacja ma miejsce po profesjonalnie wykonanej dezynsekcji (zwłaszcza wielokrotnej) to najprawdopodobniej problem leży głębiej. W blokach pluskwy bardzo często przechodzą między mieszkaniami. Można je także przynosić na nowo z zewnątrz – na ubraniach lub w bagażu z wakacji. Aby zminimalizować ryzyko powrotu pluskiew należy zabezpieczyć mieszkanie, a po powrocie z podróży dokładnie przeglądać walizki.

Pluskwy niestety nie znikają same. Są to szkodniki, które bez odpowiednich działań zwalczających mogą szybko się rozmnażać i rozprzestrzeniać. Bez interwencji, takiej jak profesjonalna dezynsekcja, problem z pluskwami może się nasilać, prowadząc do poważniejszych infestacji. Dlatego kluczowe jest podjęcie działań zaradczych jak najszybciej po wykryciu obecności tych insektów.

Masz pytania? Chcesz umówić zabieg?

ZADZWOŃ!