Odpluskwianie - Szczecin

Szukasz firmy od odpluskwiania w Szczecinie lub okolicach? Skontaktuj się z nami! Lokalni technicy InsektStop szybko rozwiążą problem uciążliwych insektów. Oferujemy zabiegi skuteczne i bezpieczne, ponieważ stawiamy nacisk na certyfikowane metody i preparaty. Zwalczanie pluskiew to nasza główna usługa, którą świadczymy zarówno dla osób prywatnych, jak i klientów biznesowych.

W Szczecinie i okolicach odpluskwiamy:

  • mieszkania,
  • domy jednorodzinne,
  • hotele, hostele i inne obiekty noclegowe,
  • wszelkie miejsca, w których występuje problem zapluskwienia.
odpluskwianie-szczecin

Chcesz szybko i skutecznie zwalczyć pluskwy? Nie czekaj. Zadzwoń do nas jeszcze dziś!

Zapewniamy profesjonalną i natychmiastową pomoc mieszkańcom Szczecina i okolic.

Cena odpluskwiania - Szczecin i okolice

Rozumiemy, że cena odpluskwiania odgrywa istotną rolę przy wyborze usługodawcy. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasz cennik był nie tylko konkurencyjny, ale i przejrzysty. Odpluskwianie w Szczecinie czy innych miejscowościach wyceniamy według tego samego przelicznika. Zadzwoń do nas, by uzyskać indywidualną wycenę i umówić wizytę lokalnego technika!

Co składa się na końcowy koszt zabiegu? Przede wszystkim wybrana metoda odpluskwiania i dezynsekowana powierzchnia. Pod uwagę bierzemy też m.in. ilość łóżek. Zawsze staramy się odratować zapluskwione meble klientów.

W naszej firmie stawiamy ogromny nacisk na sprawdzone metody i certyfikowane preparaty. Pozwala nam to osiągać szybkie efekty zabiegów. Chcąc jeszcze bardziej wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów, dajemy możliwość rozłożenia niektórych płatności na raty 0%. Szczegóły  u naszego konsultanta.

Poniżej przedstawiamy podstawowy cennik dezynsekcji pluskiew:

WYMRAŻANIE CRYONITE®

od 800 zł

wysoka skuteczność już po 1. zabiegu
metoda ekologiczna – bez chemii

ZAMGŁAWIANIE ULV

od 250 zł

zalecana seria 2-3 zabiegów
metoda chemiczna

OPRYSK

od 200 zł

zalecana seria 2-3 zabiegów
metoda chemiczna

METODA IPM

od 850 zł

pełna skuteczność zazwyczaj po 1. zabiegu
pakiet zabiegów: Cryonite + chemia

dezynsekcja-pluskiew-z-gwarancja

WYCENA OD RĘKI! ZADZWOŃ!

Pluskwy w Szczecinie

Pluskwy to pasożyty, które mogą stać się prawdziwym utrapieniem dla mieszkańców domów i mieszkań. W Szczecinie, podobnie jak w wielu innych miastach Polski, problem z pluskwami domowymi zdaje się narastać. Te małe, owalne insekty żywią się krwią ludzi podczas ich snu, co może prowadzić do różnych problemów zdrowotnych, w tym wysypek skórnych i uczulenia.

Zwiększona urbanizacja i mobilność ludzi sprzyjają rozprzestrzenianiu się pluskiew. W Szczecinie obserwuje się, że te pasożyty najczęściej pojawiają się w miejscach o wysokiej rotacji ludności, takich jak hotele, hostele, akademiki czy mieszkania na wynajem krótkoterminowy. Walka z pluskwami jest trudna, ponieważ insekty te są wyjątkowo odporne na wiele typów insektycydów i szybko rozmnażają się, co wymaga zastosowania kompleksowych i specjalistycznych metod dezynsekcji.

Najlepszym zabiegiem zwalczania pluskiew jest metoda IPM, czyli wymrażanie połączone z zabiegiem chemicznym, które w większości przypadków likwiduje szkodniki już po jednym zabiegu. Wymrażanie uśmierca pluskwy natychmiast, a ponadto niszczy też jajeczka, natomiast preparat biobójczy działa długotrwale i dobija resztę potencjalnych pluskiew, ukrytych w szczelinach i zakamarkach pomieszczeń.

Masz pytania? Chcesz umówić zabieg?

ZADZWOŃ!