Odkomarzanie - Warszawa

Działając na co dzień w Warszawie i okolicach, oferujemy profesjonalne odkomarzanie, które pozwoli mieszkańcom na komfortowy wypoczynek na zewnątrz w letnie, ciepłe wieczory. Współpracujemy zarówno z klientami prywatnymi, jak i firmami czy instytucjami publicznymi. Stawiamy duży nacisk na to, aby przeprowadzane przez nas zwalczanie komarów było jednocześnie skuteczne i nieinwazyjne dla otoczenia.

W Warszawie i okolicach odkomarzamy miejsca takie jak:

 • prywatne ogrody i działki,
 • ogródki restauracyjne,
 • resorty wypoczynkowe,
 • parki i inne przestrzenie publiczne,
 • miejsca organizacji koncertów, fetowali, wesel,
 • inne tereny bogate w roślinność lub w pobliżu zbiorników wodnych.

Chcesz szybko i skutecznie zwalczyć komary? Nie czekaj. Zadzwoń do nas jeszcze dziś!

Zapewniamy profesjonalną obsługę i natychmiastową reakcję, aby przywrócić komfort w Twoim otoczeniu.

Cena odkomarzania w Warszawie

Poniżej prezentujemy podstawowe ceny usługi odkomarzania w Warszawie i okolicach. Cena jest kalkulowana według stałego schematu, niezależnie od lokalizacji. Końcowa wycena może się natomiast różnić w zależności od indywidualnych potrzeb klienta oraz złożoności przeprowadzanej dezynsekcji.

Na cenę odkomarzania składa się m.in.:

 • wizja lokalna,
 • rodzaj zabiegu (metoda),
 • ilość zużytych środków biobójczych i adiuwantów (preparatów przedłużających efekt odkomarzania),
 • warunki pogodowe i techniczne (np. gęstość zalesienia, rodzaj zabudowy),
 • sporządzenie protokołu.

Do 5 arów (500 m2)

od 400 zł

Powyżej 5 arów (500 m2)

indywidualne ustalenia

WYCENA OD RĘKI! ZADZWOŃ!

Jak zwalczamy komary w Warszawie?

Zwalczamy komary skutecznie i bezpiecznie, oferując zarówno profilaktyczne odkomarzanie przed szczytem sezonu, jak i doraźne interwencje, gdy problem staje się palący. Mieszkasz w Warszawie lub okolicach? Nasi lokalni technicy są gotowi szybko odpowiedzieć na Twoje potrzeby. Specjalizujemy się zarówno w odkomarzaniu przydomowych ogrodów, jak i takich zielonych zakątków miasta jak  Łazienki Królewskie, Park Skaryszewski czy też tereny wokół Pałacu w Wilanowie. Pragniemy zapewnić mieszkańcom i turystom pełen komfort podczas spacerów i wypoczynku. Skontaktuj się z nami jeszcze dziś!

Metody odkomarzania:

Oprysk

Pozwala na precyzyjne docieranie do miejsc gromadzenia się i rozmnażania komarów, zapewniając szybką i efektywną eliminację dorosłych osobników oraz larw. Metoda stosowana w ogrodach, parkach oraz innych terenach zielonych.

Zamgławianie na zimno (ULV)

Metoda polega na rozpyleniu „zimnej mgły” składającej się z mikroskopijnych kapsułek z substancją czynną. Stosowana na mniejszych powierzchniach, takich jak przydomowe ogrody.

Zamgławianie na ciepło

Metoda nazywana też zamgławianiem termicznym, polega na podgrzewaniu cieczy z preparatem insektobójczym do stanu gazowego. Dobrze sprawdza się do odkomarzania dużych obszarów.

Masz pytania? Chcesz umówić zabieg?

ZADZWOŃ!