Informacje o firmie InsektStop z Warszawy

InsektStop to firma dezynsekcyjna istniejąca na rynku już od 2016 r. Siedziba naszego biura mieści się w Warszawie, jednak usługi świadczymy na terenie całego kraju. Przeprowadzamy wiele zabiegów m.in. w Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Łodzi, Poznaniu, Białymstoku, Płocku czy Radomiu. Zgłoszenia przyjmujemy zarówno od osób prywatnych, jak i firm, w tym np. hoteli, hosteli czy restauracji.

Specjalizujemy się w zwalczaniu karaluchów, mrówek, pluskiew, rybików cukrowych i prusaków. Stawiamy na sprawdzone, skuteczne, ale i bezpieczne środki biobójcze oraz nowoczesny sprzęt. Na zabiegi udzielmy gwarancji nawet do 6 miesięcy na indywidualnych warunkach. Zapewniamy pełną dyskrecję – podjeżdżamy nieoznakowanymi samochodami i nigdzie nie udostępniamy informacji o naszych Klientach. Oferujemy innowacyjne metody takie, jak wymrażanie pluskiew Cryonite. Aktualnie jedynie kilka firm w Polsce przeprowadza ten zabieg. Pozwala on pozbyć się szkodników nawet po jednym zabiegu. Wykonujemy też tradycyjny oprysk, zamgławianie ULV oraz żelowanie.

Jeżeli zmagają się Państwo ze szkodliwymi i uciążliwymi owadami, zapraszamy do kontaktu z InsektStop. Zaproponujemy dogodny termin zabiegu i odpowiemy na wszelkie pytania.

firma-dezynsekcyjna

© 2021, M.K. All rights reserved.