Informacje o firmie

InsektStop to firma zajmująca się dezynsekcją i istniejąca na rynku już od 2016 r. Siedziba naszego biura mieści się w Warszawie, jednak usługi świadczymy na terenie całego kraju. Przeprowadzamy wiele zabiegów m.in. w Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Łodzi, Poznaniu, Białymstoku, Płocku czy Radomiu.

Zgłoszenia przyjmujemy zarówno od osób prywatnych, jak i firm, w tym np. hoteli, hosteli czy restauracji.

Działamy zgodnie z normami PKN PN-EN 16636.

pest-control-worker

Jak działamy?

Specjalizujemy się w dezynsekcji pluskiew, karaluchów, mrówek i rybików cukrowych. Stawiamy na sprawdzone, skuteczne, ale i bezpieczne środki biobójcze oraz nowoczesny sprzęt. Na zabiegi udzielmy gwarancji nawet do 6 miesięcy na indywidualnych warunkach. Zapewniamy pełną dyskrecję – podjeżdżamy nieoznakowanymi samochodami i nigdzie nie udostępniamy informacji o naszych Klientach. Oferujemy innowacyjne zabiegi, takie jak wymrażanie pluskiew Cryonite  oraz zintegrowane techniki zwalczania, czyli metodę IPM. Dezynsekcje tego typu cechują się wysoką skutecznością, na którą w InsektStop stawiamy bardzo duży nacisk. W większości przypadków pozwalają pozbyć się szkodników już po jednym zabiegu. Wykonujemy też tradycyjny oprysk, zamgławianie ULV oraz żelowanie.

Jeżeli zmagają się Państwo ze szkodliwymi i uciążliwymi owadami, zapraszamy do kontaktu z InsektStop. Zaproponujemy dogodny termin zabiegu i odpowiemy na wszelkie pytania.

Dlaczego warto wybrać InsektStop?

Naszej firmie zaufały już tysiące osób, wśród których cieszymy się świetną opinią. Oferowane przez nas zabiegi wyróżnia wysoka skuteczność. Chociaż siedziba InsektStop mieści się w Warszawie, jesteśmy w stanie zaoferować dogodne terminy zabiegów Klientom z całej Polski. Nasi pracownicy są odpowiednio przeszkoleni, a sprzęt wykorzystywany do dezynsekcji posiada niezbędne certyfikaty jakości. Jeżeli nie wiedzą Państwo, który zabieg wybrać,  z chęcią doradzimy. Jesteśmy dostępni przez 7 dni w tygodniu, w tym również w święta, od 10:00 do 22:00.

InsektStop
ul. Nowy Świat 33/13
00-029 Warszawa

ul. Wyszyńskiego 39
42-700 Lubliniec

Tel.: +48 885 888 994
Adres e-mail: biuro@insektstop.pl

Usługi dezynsekcji na terenie całego kraju:
Warszawa Wola, Warszawa Ochota, Warszawa Bielany, Warszawa Mokotów i inne dzielnice, Wrocław, Katowice, Kraków, Poznań, Gdańsk, Łódź, Białystok, Lublin, Płock i inne miejscowości

© 2023, M.K. All rights reserved.