INFORMACJE O FIRMIE – INSEKTSTOP WARSZAWA

InsektStop to firma zajmująca się dezynsekcją i istniejąca na rynku już od 2016 r. Siedziba naszego biura mieści się w Warszawie, jednak usługi świadczymy na terenie całego kraju. Przeprowadzamy wiele zabiegów m.in. w Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Łodzi, Poznaniu, Białymstoku, Płocku czy Radomiu.

Zgłoszenia przyjmujemy zarówno od osób prywatnych, jak i firm, w tym np. hoteli, hosteli czy restauracji.

firma-dezynsekcyjna

Jak działamy?

uscisk-dloni

Specjalizujemy się w zwalczaniu karaluchów, mrówek, pluskiew, rybików cukrowych i prusaków. Stawiamy na sprawdzone, skuteczne, ale i bezpieczne środki biobójcze oraz nowoczesny sprzęt. Na zabiegi udzielmy gwarancji nawet do 6 miesięcy na indywidualnych warunkach. Zapewniamy pełną dyskrecję – podjeżdżamy nieoznakowanymi samochodami i nigdzie nie udostępniamy informacji o naszych Klientach. Oferujemy innowacyjne metody takie, jak wymrażanie pluskiew Cryonite. Aktualnie jedynie kilka firm w Polsce przeprowadza ten zabieg. Pozwala on pozbyć się szkodników nawet po jednym zabiegu. Wykonujemy też tradycyjny oprysk, zamgławianie ULV oraz żelowanie.

Jeżeli zmagają się Państwo ze szkodliwymi i uciążliwymi owadami, zapraszamy do kontaktu z InsektStop. Zaproponujemy dogodny termin zabiegu i odpowiemy na wszelkie pytania.

insektstop-baner-logo

Dlaczego warto wybrać InsektStop z Warszawy?

Naszej firmie zaufały już tysiące osób, wśród których cieszymy się świetną opinią. Oferowane przez nas zabiegi wyróżnia wysoka skuteczność. Chociaż siedziba InsektStop mieści się w Warszawie, jesteśmy w stanie zaoferować dogodne terminy zabiegów Klientom z całe Polski. Nasi pracownicy są odpowiednio przeszkoleni, a sprzęt wykorzystywany do dezynsekcji posiada niezbędne certyfikaty jakości. Jeżeli nie wiedzą Państwo, który zabieg wybrać – oprysk, zamgławianie ULV czy może wymrażanie – z chęcią doradzimy. Jesteśmy dostępni przez 7 dni w tygodniu, w tym również w godzinach wieczornych.

© 2023, M.K. All rights reserved.

Usługi dezynsekcji na terenie całego kraju:
Warszawa Wola, Warszawa Ochota, Warszawa Bielany, Warszawa Mokotów i inne dzielnice, Wrocław, Katowice, Kraków, Poznań, Gdańsk, Łódź, Białystok, Lublin, Płock i inne miejscowości

InsektStop
ul. Nowy Świat 33/13
00-029 Warszawa