Najlepsza metoda na pluskwy. Pozbądź się pluskiew raz na zawsze!

  • Post author:
  • Post category:Pluskwy
  • Post last modified:24 sierpnia, 2023

Masz już dosyć nieprzespanych nocy i ugryzień na ciele? Żadne preparaty i zabiegi nie działają a problem dosłownie się rozrasta? A może dopiero co zauważyłeś szkodniki w swoim domu? W każdym z tych przypadków sprawdź integrowane metody zwalczania (IPM), czyli najlepszy sposób, by pozbyć się pluskiew szybko i skutecznie.

dezynsekcja

Najlepsza metoda na pluskwy - dezynsekcja łączona (IPM)

Najlepszym sposobem na pluskwy, jaki rekomenduje InsektStop jest tzw. dezynsekcja łączona (inaczej zintegrowane metody zwalczania szkodników – IPM). Oznacza to, że podczas jednej wizyty u Klienta wykonywane są dwa rodzaje zabiegów o różnym sposobie działania. Dokładnie jest to połączenie wymrażania Cryonite, wykorzystującego tzw. suchy śnieg, ze standardowym opryskiem lub zamgławianiem. Wybór tej kombinacji jest kwestią dobieraną indywidualnie – zawsze stawiamy na skuteczniejsze rozwiązanie. O tym, czy będzie to Cryonite z opryskiem, czy z zamgławianiem ULV decydujemy po rozmowie z Klientem i ocenie poziomu zapluskwienia lokalu. Ostateczna weryfikacja następuje po przyjeździe na miejsce. Co istotne, w InsektStop przy metodzie łączonej zabieg dodatkowy wykonywany jest gratis. Wybór tej oferty jest więc oszczędnością pieniędzy, czasu i nerwów. Jest to bowiem najskuteczniejsza metoda na pluskwy.

Komu polecana jest ta metoda?

Łączona metoda dezynsekcji to zabieg stosowany do zwalczania pluskiew. Polecany jest szczególnie w sytuacji, gdy problem istnieje już dłuższy czas, a inne sposoby nie przyniosły pożądanego efektu. Nie oznacza to jednak, że przy małym poziomie zapluskwienia nie ma ona sensu. Wręcz odwrotnie. Należy pamiętać, że pluskwy rozmnażają się błyskawicznie i im szybsza reakcja tym lepiej. Można więc powiedzieć, że w każdym przypadku, gdy mamy do czynienia z tymi uciążliwymi insektami, łączona dezynsekcja, czyli metoda IPM, będzie najskuteczniejszym i najwygodniejszym sposobem na pluskwy.

Dlaczego jest to najlepsza metoda na pluskwy?

O tym, że dezynsekcja łączona (IPM) jest najlepszą metodą na pluskwy świadczy kilka czynników. Po pierwsze to, że w wielu przypadkach pełne efekty zabiegu, a więc wytępienie insektów, widać już po jednej wizycie technika. Przekłada się to na oszczędność zarówno czasu, jak i pieniędzy. Często zabieg objęty jest gwarancją – jej warunki uzależnione są od czynników indywidualnych. Skuteczność tej metody tkwi w docieraniu do najmniejszych szczelin mebli czy innych zakamarków w celu wymrożenia, a tym samym wytępienia nie tylko dorosłych pluskiew, ale i jaj. Zastosowanie dodatkowego oprysku lub zamgławiania wzmacnia efekt dezynsekcji. Preparaty biobójcze działają do dwóch tygodni i w przypadku pojawienia się nowych pluskiew (np. w sytuacji gdy wiadomo, że insekty przechodzą od sąsiada), są w stanie je wytępić.

Po każdym zabiegu zalecamy zastosowanie zabezpieczenia przed owadami na przyszłość, m.in. w postaci założenia moskitiery czy uszczelnienia szpar między rurami. Polecamy też zapoznać się instrukcją przygotowania mieszkania do zabiegu. Zastosowanie tych zaleceń również ma wpływ na skuteczność zabiegu.