Dezynsekcja - Wrocław i okolice

SZYBKO I SKUTECZNIE

Problem z uciążliwymi  owadami? Zgłoś się do InsektStop. Świadczymy profesjonalne usługi dezynsekcji we Wrocławiu i okolicznych miejscowościach z województwa dolnośląskiego. Współpracujemy zarówno  z osobami prywatnymi, jak i firmami czy instytucjami publicznymi. Zwalczamy owady w mieszkaniach, domach jednorodzinnych, hotelach, restauracjach, ogrodach czy parkach. Służymy fachowym doradztwem przy wyborze metody dezynsekcji i zaleceniami pozabiegowymi.

Jakie insekty zwalczamy we Wrocławiu?

Jesteśmy firmą dezynsekcyjną zwalczającą insekty szkodniki, które są nie tylko uciążliwe, ale i niebezpieczne dla otoczenia ze względu na zaburzenie higieny czy zagrożenie dla zdrowia. Stale rozwijamy nasz arsenał metod i sięgamy po jedynie certyfikowane preparaty, by w skuteczny i bezpieczny sposób odpowiadać na potrzeby klientów. Zabiegi we Wrocławiu i okolicach wykonujemy praktycznie codziennie.

Nasza oferta obejmuje:

 • dezynsekcję pluskiew,
 • dezynsekcję prusaków, karaluchów,
 • odkomarzanie,
 • zwalczanie kleszczy,
 • usuwanie gniazd os i szerszeni,
 • dezynsekcję rybików cukrowych,
 • zwalczanie mrówek w domach i ogrodach,
 • i innych owadów.
PKN-PN-EN

Dezynsekcja we Wrocławiu a cena

Ceny naszych usług są przejrzyste i jednolite dla wszystkich klientów, niezależnie od tego, czy działamy we Wrocławiu, czy w innych lokalizacjach. Na cenę zabiegu składa się wiele czynników, w tym m.in. rodzaj zwalczanych owadów, zastosowana metoda dezynsekcji oraz wielkość obszaru objętego zabiegiem.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółowym cennikiem poprzez kliknięcie w odnośnik poniżej. Aby uzyskać indywidualną wycenę, dostoswaną do Twoich potrzeb, zadzwoń do nas!

PKN-PN-EN

SKUTECZNE I BEZPIECZNE METODY

NAJCZĘSTSZE ZABIEGI

Dezynsekcja pluskiew we Wrocławiu

Dezynsekcja pluskiew we Wrocławiu to kluczowy obszar naszej działalności w województwie dolnośląskim. Z pluskwami mierzymy się na co dzień. Są jednymi z najbardziej uporczywych insektów, stanowiąc poważny problem w środowisku miejskim. Odpluskwianie wykonujemy w wielorodzinnych budynkach mieszkalnych, zabytkowych kamienicach, jak również w hotelach czy innych obiektach. Te pasożyty nie wybierają – ich obecność może zostać zauważona w każdym otoczeniu, bez względu na utrzymywany poziom higieny. Aby się pojawiły i rozmnożyły wystarczy jeden czynnik – obecność żywiciela – a tym jest człowiek.

NASZE ROZWIĄZANIE

Zapewniamy kompleksowe usługi dezynsekcji pluskiew we Wrocławiu, stosując innowacyjne oraz skuteczne metody eliminacji tych pasożytów. Naszym priorytetem jest zapewnienie szybkiej, skutecznej i jak najmniej inwazyjnej interwencji, przywracającej poczucie komfortu i bezpieczeństwa zarówno klientom indywidualnym, jak i biznesowym.

Oferujemy:

Na zabieg usuwania pluskiew we Wrocławiu
możliwe jest uzyskanie GWARANCJI

Szczegóły u konsultanta. Zadzwoń!

PEŁNA DYSKRECJA

NIEOZNAKOWANE SAMOCHODY

ZMORA BLOKÓW I GASTRONOMII

Wrocław a dezynsekcja prusaków i karaluchów

Wrocław, ze swoją rozbudowaną infrastrukturą mieszkalną i dynamicznie rozwijającym się sektorem usługowym, w tym gastronomią, jest niestety miastem narażonym na występowanie prusaków i innych karaluchów. Te owady z rzędu karaczanów to szkodniki żywności, które zaburzają higienę i mogą przenosić choroby. Stanowią poważny problem bloków, kamienic oraz lokali gastronomicznych. Ze zwalczaniem karaluchów, w tym prusaków, nie wolno zwlekać. Rozmnażają się one bardzo szybko, a im jest ich więcej, tym są trudniejsze do wytępienia.

Firma InsektStop oferuje profesjonalną dezynsekcję prusaków i innych karaluchów we Wrocławiu i okolicach. Zapewniamy skuteczne rozwiązania, dostosowane do specyfiki każdego zlecenia.

Na prusaki i inne karaluchy oferujemy:

 • żelowanie – najlepsza metoda na te insekty!
 • oprysk,
 • zamgławianie.

Pozbądź się szybko szkodliwych owadów.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI!

Darmowa wycena i konsultacja