DEZYNSEKCJA WARSZAWA

Chcesz pozbyć się owadów? Skontaktuj się z nami! Oferujmy profesjonalne usługi dezynsekcji na terenie całej Warszawy – Bielany, Mokotów, Ochota, Wola i inne dzielnice. Dojeżdżamy też do okolicznych miejscowości.

ZADZWOŃ!

Jakie insekty zwalczamy w Warszawie?

W Warszawie i okolicach praktycznie codziennie świadczymy usługi zwalczania szkodliwych i uciążliwych owadów. Pozbywamy się insektów, które nie tylko zaburzają komfort życia, ale też i takich, które stanowią zagrożenie dla zdrowia. Nieustannie się rozwijamy, wdrażając nowoczesne i sprawdzone technologie oraz rozszerzając zakres usług. Kładziemy szczególny nacisk na dostosowanie technik i preparatów do rodzaju zwalczanych owadów. 

ZWALCZAMY:

ZADZWOŃ DO NAS!

Dezynsekcja mieszkań i obiektów publicznych

Nasza oferta dezynsekcji skierowana jest zarówno do klientów prywatnych jak i biznesowych z Warszawy i okolicznych miejscowości. Zapewniamy efektywne i bezpieczne metody zwalczania insektów w mieszkaniach, hotelach, restauracjach i innych lokalach. Wykonujemy także dezynsekcję na otwartych przestrzeniach, takich jak prywatne ogrody czy duże tereny zielone, np. parki.

Mieszkania i domy

Hotele i firmy

Lokale gastronomiczne

Ogrody i parki

SZYBKIE WSPARCIE LOKALNYCH TECHNIKÓW

Dezynsekcja w Warszawie a cennik

Cennik dezynsekcji w Warszawie i innych miejscowościach jest w naszej firmie jednakowy i przejrzysty. W naszej ofercie znajdziesz zabiegi już od 150 zł! Jednak na indywidualną wycenę wpływ ma kilka czynników, w tym m.in. rodzaj zwalczanego szkodnika, metoda zabiegu czy wielkość lokalu, w którym jest on wykonywany.

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej, zapoznaj się z naszym szczegółowym cennikiem lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

WYCENA OD RĘKI! ZADZWOŃ!

PKN-PN-EN