DEZYNSEKCJA SZCZECIN

Masz już dosyć uciążliwych owadów? Skontaktuj się z nami! Oferujemy profesjonalną dezynsekcję w Szczecinie i okolicznych miejscowościach w województwie zachodniopomorskim. 

ZADZWOŃ!

Jakie insekty zwalczamy w Szczecinie?

W Szczecinie i okolicach nasza firma dezynsekcyjna zapewnia szybkie i efektywne zwalczanie insektów, które stanowią źródło dyskomfortu, zaburzają higienę lub są potencjalnymi wektorami chorób. Kładziemy duży nacisk na to, by dostosować metody i środki zwalczania do szkodników. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom spokój i bezpieczeństwo, eliminując nieproszonych gości, którzy mogą być nie tylko uciążliwi, ale i niebezpieczni.

ZWALCZAMY:

ZADZWOŃ DO NAS!

Dezynsekcja mieszkań i obiektów publicznych

Usługi dezynsekcji świadczymy zarówno na zlecenie klientów prywatnych jak i biznesowych. Zapewniamy skuteczne i bezpieczne zabiegi na insekty w mieszkaniach, hotelach, restauracjach i innych obiektach w Szczecinie i okolicach. Wykonujemy także dezynsekcję na zewnątrz, zarówno w prywatnych ogrodach, jak i na większych terenach zielonych, np. w parkach.

Mieszkania i domy

Hotele i firmy

Lokale gastronomiczne

Ogrody i parki

SZYBKIE WSPARCIE LOKALNYCH TECHNIKÓW

Dezynsekcja w Szczecinie a cennik

Cennik dezynsekcji w Szczecinie jest taki sam jak i w innych miejscowościach, które obsługujemy. W naszej ofercie znajdziesz zabiegi już od 150 zł! Jednak z racji, że każdy przypadek jest inny, na indywidualną wycenę usługi wpływa kilka kluczowych kwestii. Końcowy koszt dezynsekcji zależy m.in. od rodzaju zwalczanego szkodnika, metody zabiegu i wielkości powierzchni poddanej dezynsekcji.

Jeżeli chcesz poznać więcej informacji, zapoznaj się z naszym szczegółowym cennikiem lub skontaktuj się z nami telefonicznie!

WYCENA OD RĘKI! ZADZWOŃ!

PKN-PN-EN