DEZYNSEKCJA KRAKÓW

Zmagasz się z uciążliwymi insektami? Skontaktuj się z nami! Oferujemy profesjonalne usługi dezynsekcji na terenie całego Krakowa i okolicznych miejscowości w województwie małopolskim.

ZADZWOŃ!

Jakie insekty zwalczamy w Krakowie?

W Krakowie i okolicach nasza firma praktycznie codziennie zwalcza insekty będące szkodnikami, które zaburzają higienę, powodują dyskomfort lub są potencjalnymi przenosicielami chorób. Dzięki ciągłemu rozwijaniu metod i technologii, jesteśmy w stanie oferować usługi na najwyższym poziomie, które odpowiadają na potrzeby i wyzwania specyficzne dla danego regionu.

ZWALCZAMY:

ZADZWOŃ DO NAS!

Dezynsekcja mieszkań i obiektów publicznych

W ramach naszej działalności świadczymy usługi dezynsekcji zarówno klientom indywidualnym, jak i firmom z Krakowa i okolic. Zapewniamy szybką i skuteczną reakcję. Zwalczamy insekty w mieszkaniach, hotelach, hostelach i innych obiektach noclegowych, a także w lokalach gastronomicznych czy biurach. Wykonujemy też dezynsekcję sezonową na zewnątrz w ogrodach, na działkach, w parkach lub na innych terenach zielonych.

Mieszkania i domy

Hotele i firmy

Lokale gastronomiczne

Ogrody i parki

SZYBKIE WSPARCIE LOKALNYCH TECHNIKÓW

Dezynsekcja w Krakowie a cennik

Cennik usług dezynsekcji w Krakowie czy innych miejscowościach jest w naszej firmie jednakowy, ponieważ stawiamy na przejrzystość i uczciwość – każdy klient jest dla nas równie ważny. W ofercie mamy zabiegi już od 150 zł! Czynniki, które mogą wpływać na ostateczny koszt dezynsekcji, to m.in. rodzaj owadów, metoda ich zwalczania oraz wielkość przestrzeni poddawanej dezynsekcji.

Chcesz wiedzieć więcej? Sprawdź nasz szczegółowy cennik lub skonsultuj się z nami telefonicznie.

WYCENA OD RĘKI! ZADZWOŃ!

PKN-PN-EN